« Siječanj 2021 »

Učenička zadruga "Sunce" osnovana je 2008. godine. Cilj zadruge je razvijanje poduzetništva, usvajanje vještina i sposobnosti od ideje do finalnog procesa te druženje i razmjena iskustava.

Djelovanje zadruge odvija se kroz tri sekcije:

1. keramičare vodi Monika Kačić-Alesić (grupa održava radionice izrade predmeta od gline)

2. sekciju izrade ukrasa vodi Zlatka Pavlić Držanić (različite radionice izrade prigodnih ukrasa)

3. skupinu vrtlara i cvjećara vode Renata Šikač i Petra Kresnik (ova grupa održava školski kamenjar i cvjetnjak)

Učenička zadruga aktivna je na smotrama i raznim lokalnim sajmovima.

Djeca aktivno sudjeluju u zadruzi što je prvenstveno i cilj našeg "Sunca".

smiley

siječanj, 2021. g.

Uime naše Učeničke zadruge Sunce, dio potrepština za stradale od potresa prikupljenih u Mariji Gorici pridružili smo humanitarnoj akciji Srednje škole bana Josipa Jelačića u Zaprešiću.
Sve prikupljene potrepštine namijenjene su učeničkim zadrugama Sisačko-moslavačke županije.
Zajedno u dobru, zajedno u zlu!

(Na mrežnoj stranici Zagrebačke županije možete pročitati više o zadrugarima humanitarcima:

prosinac, 2020.

Naša Učenička zadruga Sunce bila je vrijedna i ovo polugodište.
Pripremali su se i za božićni sajam, između ostalog. Zbog trenutne situacije sajma neće biti, pa je prošli tjedan u školu postavljen prigodni izložbeni stol. Ovako se trudu naših zadrugara možemo diviti putem fotografija.

Priloženi dokumenti:
pristupnica.doc1.doc