Bili smo domaćini LIK-a

Naša škola danas je ugostila najbolje učenike osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna ove godine.
Bili smo domaćini Županijskog natjecanja LIK.
Na današnjoj izložbi sudjelovalo je 15 osnovnih škola i 4 srednje iz Zagrebačke županije.
Tema je bila moda i osmišljavanje suvremene školske uniforme/plakat za modnu marku u digitalnom obliku.
Radovi koji idu dalje na državnu razinu natjecanja su iz OŠ Nikole Hribara (V. Gorica), OŠ Ksavera Šandora Đalskog (Donja Zelina), OŠ Vladimir Deščak (Sveta Nedelja), SŠ Dragutina Strahimira (Sveti Ivan Zelina) te Gimnazije Antuna Gustava Matoša (Samobor).
Čestitamo svima i želimo sreću dalje!

Goste smo proveli središtem naše Marije Gorice - "Putevima Ivice Kičmanovića".
Posjetili smo župnu crkvu i rodni prag Ante Kovačića.
U galeriji Općinske knjižnice nam je kipar Franjo Haramina predstavio djelić svog bogatog opusa.
Susret smo završili zajedničkim ručkom u školi.

Zahvaljujemo svima koji su doprinijeli svečanosti današnjeg dana. 🤗

Hvala i Općini Marija Gorica i Zagrebačkoj županiji na pokroviteljstvu!

Sve fotografije potražite na ovoj poveznici.

objavio: Maja Kralj   datum: 7. 3. 2024.