Uspjesi naših učenika i njihovih mentora

Ove smo godine sudjelovali na deset školskih natjecanja u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje, a naši učenici i njihovi mentori plasirali su se na pet županijskih natjecanja, dok su nam još dva (iz engleskog i hrvatskog jezika) izmakla za samo jedan bod!
Na županijsku smotru natjecanja LiDraNo u kazivanju poezije plasirala se Klara Žagmešter, učenica 5. razreda (mentorica Maja Kralj), kao i Klarin literarni rad (mentorica Ana Mlinar), dok će nam Školski list Marijagorički cvrkut predstavljati  Isabela Zorko, učenica 6. razreda (mentorice Ana Mlinar i Maja Kralj).
Iz povijesti će nas predstavljati Sara Komar, učenica 8. razreda (mentorica Verica Josipović), a iz fizike Janko Jerković, učenik 8. razreda (mentor Igor Jurišić).
Na županijsko natjecanje LIK (natjecanje u području vizualnih umjetnosti i dizajna) pozvani su radovi Isabele Zorko, učenice 6. razreda i  Josipa Bočaka, učenika 8. razreda (mentorica Martina Šćukanec).
Mladi tehničari koji su zaslužili plasman na narednu razinu natjecanja su Ivan Novoselec i Josip Hrust, učenici 5. razreda i Isabela Zorko, učenica 6. razreda (mentor Igor Jurišić).
Već 4. ožujka u OŠ Luka naša ekipa iz 6. razreda sudjelovat će na međuopćinskom / gradskom natjecanju iz Prve pomoći koje organizira Gradsko društvo CK Zaprešić. Mentorica naše šesteročlane ekipe je učiteljica Ivanka Studer.
Predstoji nam 16. ožujka i međunarodno matematičko natjecanje „Klokan bez granica“ za učenike od 2. do 8. razreda (mentorice Snježana Vranješ, Renata Šikač, Andreja Jakovina i Marina Poljak), zatim 17. ožujka međunarodno natjecanje iz engleskog jezika Hippo (mentorica Rašeljka Budić), a 30. ožujka i županijska smotra školskih zborova u OŠ Klinča Sela. Našim zborašima mentorica je učiteljica Jana Valdevit.
Uz sve navedeno svake sportske srijede sudjelujemo na sportskim natjecanjima učenika osnovnih škola zaprešićkog kraja, gdje naši učenici, pod vodstvom mentorice Sandre Jurković, dostojno predstavljaju našu školu.

Iskrene čestitke učenicima i njihovim mentorima te im želimo puno ustrajnosti i marljivosti u njihovom daljnjem radu! yes

objavio: Administrator   datum: 22. 2. 2023.

« Svibanj 2024 »