Spelling Bee natjecanje

Danas smo održali treće Spelling Bee natjecanje za učenike od 5. do 8. razreda koje je organizirala teacher Rašeljka Budić. 🐝🇬🇧
Na početku su nam četvrtaši otpjevali i otplesali pjesmicu Kookaburra, o australskoj ptici koja se glasa kao da se smije (pogledajte u komentaru).
Zatim su nam voditeljice Nola Nia, Iva i Klara rekle nešto o povijesti samog natjecanja te podsjetile na pravila.
Prvi su slovkali petaši i tako redom do osmog razreda.
Slovkalo se od riječi s pet slova naviše.
Posebno je zanimljiv bio i napeti dvoboj između sedmašica Sare i Karle koje su stigle do riječi od čak četrnaest slova! Bravo, djevojke! 🙌
Ovogodišnji pobjednici su Tina Lokmer u 5. razredu, Vita Postružin u 6., Sara Krčelić u 7. i Josip Hotko u 8. razredu. ✨
Od srca im čestitamo na uspjehu! 👏
Svi učenici koji su sudjelovali pokazali su volju, znanje, hrabrost i dobar natjecateljski duh, a publika ih je srčano bodrila s tribina. I njima hvala na lijepom ponašanju i potpori!
Zahvala ide i stručnom žiriju na velikoj podršci!
Hvala i izdavačkoj kući Profil Klett koja je i ove godine osigurala nagrade za sve natjecatelje.

objavio: Sabina Rubinić   datum: 20. 6. 2024.

« Listopad 2024 »