Prodajna izložba
Autor: Sabina Rubinić, 26. 3. 2021.

U ozračju nadolazećeg blagdana održat ćemo našu prodajnu izložbu ispred ulaza u školu.

Proteklih tjedana se puno stvaralo te će zahvaljujući tome naš izložbeni stol biti prepun raznovrsnih ukrasa.

Pozivamo učenike, roditelje, prijatelje i susjede da kupe nešto od ponuđenih originalnih i prekrasnih uradaka. Ukoliko će trebati, prodajnu izložbu ćemo nastaviti i u utorak, 30. travnja.

Dio novca od prodajne izložbe namijenit ćemo OŠ Viktorovac iz Siska kako bismo im pomogli u sanaciji nakon potresa. Ostatak prihoda koristit će našoj Učeničkoj zadruzi Sunce i svim sekcijama izvannastavnih aktivnosti te produženom boravku za kupnju materijala za nove aktivnosti.

Razvijajmo poduzetništvo i zajedništvo u našoj maloj i lijepoj marijagoričkoj sredini u kojoj djeluje naša škola.