Majčin dan
Autor: Maja Kralj, 9. 5. 2021.

Toliko lijepih aktivnosti proveli su naši učenici sa svojim učiteljicama povodom ove nedjelje, Majčinog dana, kako bi izrazili svoju ljubav i zahvalnost majkama za sav njihov trud i požrtvovnost. ❤️
Naši najmlađi učenici izrađivali su s učiteljicom Renatom čestitke za mame i otpjevali posebnu pjesmu.
Učenici 2. r. mamama su napisali pismo i pripremili specijalne kupone i slike za njih, na ideju učiteljice Andreje.
Učenici  3. r. i učiteljica Sara su grafičkom tehnikom monotipija napravili poseban portret majke. Izradili su i čestitke i napisali mami lijepo pismo.
Pogledajte i posebne čestitke učenika 4. r. i učiteljice Snježane.
poslušajte i učenike produženog boravka (solisti: Lucija Šporčić, Ivan Kodžoman i Tilija Reberski) koji su s učiteljicom Mihaelom snimili simpatičnu pjesmu i spot.
Jer naše mame sve to itekako zaslužuju! 🥰