Čaša mlijeka za čašu zdravlja
Autor: Administrator , 27. 4. 2021.

Svakoga utorka u školskoj blagovaonici učenici imaju besplatnu podjelu obroka voća, povrća i mlijeka radi povećanja unosa svježeg voća i povrća te mlijeka i mliječnih proizvoda, kao i podizanja svijesti o značaju zdrave prehrane kod školske djece. Ovi obroci dio su školske sheme koja se provodi na državnoj razini i u nju su uključeni svi učenici od 1. do 8. razreda (s obrokom voća i povrća), a učenici razredne nastave i s obrokom mlijeka i mliječnih proizvoda.

Danas je mlijeko za naše najmlađe učenike bilo posebno slatko jer su ga pili iz novih čaša koje nam je donirao Trgocentar Marija d.o.o. iz Marije Gorice.

Hvala svima koji brinu o zdravlju naših učenika i nastoje učiniti boravak u školi ljepšim i kvalitetnijim.