Međuopćinska/gradska smotra LiDraNa u našoj školi
Autor: Administrator , 17. 2. 2021.

U našoj školi je 11. i 12. veljače održana međuopćinska /gradska smotra LIterarnog, DRAmskog i NOvinarskog stvaralaštva učenika osnovnih škola zaprešićkog kraja.

U skladu s epidemiološkim mjerama, ovogodišnja online smotra znatno se razlikovala od svih dosadašnjih.

U školi smo mogli ugostiti samo članove dvaju povjerenstava za prosudbu literarnog, novinarskog i za pojedinačne dramsko-scenske izvedbe koje su stigle u obliku videozapisa.

Na smotri smo održali i online okrugle stolove putem Zooma na kojima su članovi povjerenstava objavili koji su učenici i mentori  predloženi na Županijsku smotru u OŠ Marije Jurić Zagorke u Vrbovcu.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na sudjelovanju i ustrajnom njegovanju hrvatske riječi te im želimo puno uspjeha na LIDRANU u Vrbovcu!

Fotografije sa smotre su na Facebook stranici škole.