Snjegovići iz produženog boravka
Autor: Maja Kralj, 22. 1. 2021.

Učenici iz produženog boravka cijeli tjedan priželjkuju snijeg i pomalo žale što su se njihovi snjegovići otopili. Zato su s učiteljicom Mihaelom slikali pahuljice i njima ukrasili razredni pano, čitali priče o zimi i pogledali crtani film "Srce u snijegu". Razgovarali su i o tome zašto se snjegovići tope i povezali to s toplim i hladnim bojama. Naslikali su svoje snjegoviće, ali i one koji su se otopili.
Držimo fige da ove zime snjegoviće ne gledamo samo na papiru. 😉 ☃️

P. S. Bez obzira na snijeg, učenici iz produženog boravka dosjetili su se te osigurali i napravili snjegoviće koji će im trajati cijelu godinu!