Hvala donatorima!
Autor: Administrator , 18. 1. 2021.

Tijekom zimskih praznika u svim prostorijama u školskoj zgradi završena je zamjena dotrajalih elektroinstalacija s novom LED rasvjetom te su postavljena nova rasvjetna tijela.

U učionici 1. razrednog odjela i produženog boravka, u učionici 5. razrednog odjela i u školskoj knjižnici te na školskom hodniku postavljene su obloge uz gornje rubove zidova kako bi se estetski uredili prostori u kojima svakodnevno borave učenici.

U našoj najvećoj i najstarijoj učionici na katu složili smo novoobnovljene školske klupe koje su se u prošlosti koristile u nastavi Tehničke kulture.

Dotrajale žute fronte obradio je i prebojao djed naših učenika, gospodin Josip Pavor iz Trstenika, a materijal za njihovu obnovu donirala je mama naših učenika, gospođa Irena Žunec iz Marije Gorice. Zahvaljujući ovoj donaciji imamo novi komplet namještaja za jednu učionicu te  iskreno zahvaljujemo našim donatorima na pomoći!

U lipnju 2021. godine, nakon završetka nastavne godine, planiramo krečiti učionice i hodnike škole te  molimo donatore da nam svojim donacijama, radom i materijalom pomognu u sljedećoj akciji uređenja naše škole!