#53nja u srcu!
Autor: Nikolina Malnar, 29. 12. 2020.

Poštovani roditelji, dragi naši učenici! Uz veliku tugu za ljudskim žrtvama i radi velike materijalne štete nakon razornog potresa u Petrinji, Sisku, Glini i cijeloj Banovini, spremni smo se solidarno pridružiti svima koji u ovome trenutku pružaju pomoć i donacije osobama pogođenima potresom. Uz preporuke Hrvatskog crvenog križa, u ovome trenutku pozivamo sve koji mogu pomoći novčanom donacijom, svatko prema svojim mogućnostima. Donacije svoje uplate moguće je uplatiti na račun na poveznici.
Prema uputama HCK donacije materijalne humanitarne pomoći prikupljat ćemo naknadno. Cijenimo svaki vaš prilog i pomoć koju ćemo zajedno pružiti ljudima pogođenima potresom. Cijela Hrvatska ponovno će pokazati veliko srce te ćemo se ujediniti u trenutku ove razorne elementarne nepogode.
Uz iskrenu zahvalu, ravnateljica Jasna Horvat.