Josipova prva samostalna izložba
Autor: Maja Kralj, 7. 12. 2020.

Ovoga došašća pripremili smo nešto posebno!

Ponosni smo i veliko nam je zadovoljstvo što smo našem Josipu Bočaku omogućili prvu samostalni izložbu likovnih radova.

Iznimno nadaren Josip, učenik 6. razreda naše škole, od malih nogu oduševljava svojim likovnim izričajem. Prepoznali su to Josipovi roditelji, ali i škola. Na poticaj ravnateljice škole, Jasne Horvat, i uz podršku Josipove učiteljice likovne kulture, Irene Topić, Josipovi radovi izloženi su u školi i tako čine pravu malu izložbu.

Sigurni smo da će naš mladi umjetnik imati još puno samostalnih izložbi koje ćemo moći vidjeti i uživo, kada ćemo mu moći i čestitati kako treba. Dotad, vjerujemo da ćete u Josipovim radovima uživati i na ovaj način. Hvala i TV Zapad što su se odazvali i što će proširiti glas o Josipovom talentu.

Bravo, Josipe! yes