« Listopad 2020 »

Mišica iz školske knjižnice
Autor: Maja Kralj, 30. 9. 2020.

Ove je godine upoznavanje prvašića sa školskom knjižnicom bilo malo drugačije. Kratko, ali slatko! 🥰
Kada ne mogu učenici više vremena boraviti u knjižnici, knjižničarka dolazi k njima! Uz priču „Miš u školskoj knjižnici“ učenici 1. razreda naučili su čemu knjižnica služi i podsjetili se kako postupati s knjigama. Svaki učenik na poklon je dobio mali straničnik (u obliku miša) i slatko iznenađenje. 🐭
Naša školska knjižnica otvorena je utorkom, četvrtkom i svaku drugu srijedu (parne datume).
Zbog trenutne epidemiološke situacije, posudba i vraćanje knjiga u školsku knjižnicu zasad se odvija posredno, u dogovoru školske knjižničarke s učiteljicama razredne nastave i profesoricama hrvatskog jezika.
Omogućeno je i vraćanje knjiga u drvena kolica ispred vrata školske knjižnice te posuđivanje putem zidnog panoa koji se nalazi ispred školske knjižnice.
Vjerujemo da sve to neće spriječiti one željne znanja i dobre priče u čitanju i uživanju u knjigama. ❤️