« Listopad 2020 »

OBAVIJEST UOČI POČETKA NOVE ŠKOLSKE GODINE
Autor: Nikolina Malnar, 4. 9. 2020.

Poštovani roditelji, dragi naši učenici,

nastava u Osnovnoj školi Ante Kovačića počinje 7. rujna u 8 sati za sve učenike od 2. do 8. razreda.

Nastava će se i ove školske godine odvijati u jednoj smjeni. Prvoga nastavnoga dana sve učenike će u školi dočekati udžbenici i dvije pamučne zaštitne maske te vas molimo da ponesete u školu školske torbe i papuče.

Prvi dan nastave razrednici će učenicima prenijeti sve obavijesti vezane uz organizaciju nastave u doba pandemije. Tijekom dolaska u školu i povratka kućama autobusom svi učenici moraju nositi zaštitne maske i pridržavati se distance. Za vrijeme boravka u školi maske nose samo učenici predmetne nastave.

Vozni red za dolazak u školu:

Redovna linija:

7:20 polazak iz Zaprešića za Trstenik

7:45 polazak iz Žlebca

Školski autobus:

7:15 iz Kraja Gornjeg

7:30 iz Kraja Donjeg

7:45 iz Svetoga Križa

Vozni red za odlazak iz škole:

Redovna linija:

9:45 za Žlebec

10:05 za Trstenik

Školski autobus:

10:15 ispred škole

Učenici prvog razreda dolaze u školu u 9 sati u pratnji jednog roditelja i odlaze u sportsku dvoranu, o čemu smo vas obavijestili u posebnoj objavi.

Za sada, prema preporuci  HZJZ i MZO o nespajanju razrednih odjela, neće biti produženog boravka. Produženi boravak će nastaviti s radom čim se za to steknu uvjeti.

Svetu misu Zaziv Duha Svetoga za početak školske godine služit će vlč. Stjepan Barić u Župnoj crkvi Blažene Djevice Marije od Pohođenja, u nedjelju, 13. rujna, u 11 sati. Na svetu misu djeca će doći u pratnji svojih roditelja, vjeroučiteljica i djelatnika škole.

Poštujmo mjere zaštite od koronavirusa (distanca, higijena, maske) kako bismo zaštitili našu djecu i sebe.

Radujemo se susretu i s veseljem vas očekujemo u ovoj izazovnoj novoj školskoj godini!

Za sva dodatna pitanja možete me kontaktirati na broj 091 5327 298.

Ravnateljica:
                                                                             Jasna Horvat