Datum objave: 29. svibnja 2026.
Kategorija: Naslovnica

Sjajnih 30 godina

Svečanu “30. obljetnicu Općine Marija Gorica” obilježili smo kulturno-umjetničkim programom u kojem je nastupila dramska skupina, školski zbor i orkestar Kovačići. Tom prigodom, našoj školi dodijeljena je zahvalnica za dugogodišnju suradnju, a među laureatima su i učiteljica Rašeljka Budić i učitelj Igor Jurišić.
Za dugogodišnji razvoj školstva i odgoja i obrazovanja u Mariji Gorici, naši učenici zahvalili su načelnici Marici Jančić. Pogledajte fotografije!

Pročitajte još

Pozdrav osmašima

Pozdrav osmašima

Dragi naši učenici 8. razreda,generacija 2018. - 2026., bili ste posebna djeca i nedostajat ćete u učionicama i hodnicima naše škole!Putovali smo zajedno na vašem putu odrastanja i prebrodili brojne teškoće!Svatko od vas ostavio je neizbrisiv trag u našoj školi koji...

Skip to content