Datum objave: 29. travnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

Sjajni dečki!

Naši učenici Jona Lukša i Josip Hrust sudjelovali su na 2. kolu Modelarske lige Zagrebačke županije.
Natjecanje je održano u OŠ Novo Čiče, 29. travnja 2024. godine.
Naši su modelari svojom preciznom izradom okvira za naočale, ali i inovativnim dodatkom, nastavkom za sunčani dio, zauzeli 3. mjesto. Na natjecanju je sudjelovalo deset ekipa iz cijele županije.
Velike čestitke Joni, Josipu i njihovom mentoru učitelju Igoru Jurišiću!

Pročitajte još

Pozdrav osmašima

Pozdrav osmašima

Dragi naši učenici 8. razreda,generacija 2018. - 2026., bili ste posebna djeca i nedostajat ćete u učionicama i hodnicima naše škole!Putovali smo zajedno na vašem putu odrastanja i prebrodili brojne teškoće!Svatko od vas ostavio je neizbrisiv trag u našoj školi koji...

Skip to content