Datum objave: 7. listopada 2025.
Kategorija: knjižnica | Naslovnica

Prvašići u knjižnici

Uoči Mjeseca knjige, učenici 1. r. su zajedno s učiteljicom Snježanom Vranješ Požgaj bili u prvom službenom posjetu školskoj knjižnici.
Knjižničarka Maja Kralj poklonila im je prigodnu priču i simpatičan darak dobrodošlice.
Svi zajedno utvrdili su zašto su knjige i knjižnice važne i dogovorili se da će čuvati knjige te biti česti gosti u knjižnici.
Školska knjižnica radi utorkom i četvrtkom te svaki drugi ponedjeljak (B raspored) i širom je otvorena za sve velike i male znatiželjnike.

Pročitajte još

Pozdrav osmašima

Pozdrav osmašima

Dragi naši učenici 8. razreda,generacija 2018. - 2026., bili ste posebna djeca i nedostajat ćete u učionicama i hodnicima naše škole!Putovali smo zajedno na vašem putu odrastanja i prebrodili brojne teškoće!Svatko od vas ostavio je neizbrisiv trag u našoj školi koji...

Skip to content