Datum objave: 17. ožujka 2026.
Kategorija: Čestitamo! | Naslovnica

Prva nagrada

Danas je u Gradskoj knjižnici Ante Kovačića u Zaprešiću održana završna svečanost i otvorenje izložbe likovnog natječaja “Naslikajmo priču.”
Tema natječaja bila je Carlo Collodi – Pinokio.
Od 100 pristiglih radova na natječaj čak tri rada iz naše škole su među 15 najboljih, nagrađenih i pohvaljenih radova.
Prvo mjesto i nagradu osvojila je Lota Reberski iz 6. razreda (mentorica Martina Šćukanec), a među pohvaljenim radovima još su radovi Danijele Požežanec iz 4. razreda (mentorica Renata Gizdavčić) i Sabine Zorko iz 6. razreda (mentorica Martina Šćukanec).
Čestitamo djevojčicama na uloženom trudu i strpljenju za izradu radova, a posebno Loti na osvojenom 1. mjestu!

Fotografije su na ovoj poveznici.

Pročitajte još

Pozdrav osmašima

Pozdrav osmašima

Dragi naši učenici 8. razreda,generacija 2018. - 2026., bili ste posebna djeca i nedostajat ćete u učionicama i hodnicima naše škole!Putovali smo zajedno na vašem putu odrastanja i prebrodili brojne teškoće!Svatko od vas ostavio je neizbrisiv trag u našoj školi koji...

Skip to content