Datum objave: 9. listopada 2024.
Kategorija: Naslovnica

Posjet Općini

U sklopu obilježavanja Dječjeg tjedna učenici 3. razreda, u pratnji učiteljice Sare Krivski i pedagoginje Sabine Rubinić, posjetili su Općinu Mariju Goricu. Dočekala ih je i lijepo ugostila načelnica Marica Jančić i spremno odgovarala na sva njihova pitanja. Učenike je zanimalo što točno radi načelnica, što je željela biti kada odraste, hoće li Općina sagraditi novo igralište i postaviti još klupa. Možemo vam reći da su učenici otišli zadovolji odgovorima, a dogovoreno je i druženje uz igru Čovjeće, ne ljuti se.

Pročitajte još

Pozdrav osmašima

Pozdrav osmašima

Dragi naši učenici 8. razreda,generacija 2018. - 2026., bili ste posebna djeca i nedostajat ćete u učionicama i hodnicima naše škole!Putovali smo zajedno na vašem putu odrastanja i prebrodili brojne teškoće!Svatko od vas ostavio je neizbrisiv trag u našoj školi koji...

Skip to content