Datum objave: 23. travnja 2026.
Kategorija: knjižnica | Naslovnica

NAJ-čitatelji

Nakon Dana hrvatske knjige i na Svjetski dan knjige, školska knjižničarka je, već tradicionalno, nagradila NAJ-čitatelje školske knjižnice.
Ove godine je bilo nemoguće odabrati samo jednog! Sa zadovoljstvom čestitamo NAJ-čitateljima – Filipu Ćavaru, Mihaeli Tomašević i Diti Zgrablić iz 3. r. !

Osim što su posudili uvjerljivo najviše knjiga, vraćaju ih navrijeme i pomno ih biraju te uvijek vole popričati o pročitanom.
(Dita nedostaje na fotografiji i ovim putem joj šaljemo veliki pozdrav! )


Posebno čestitamo svim trećašima jer su, zajedno kao razred, najaktivniji posjetitelji školske knjižnice! Samo nastavite tako i nikada ne posustajte u potrazi za dobrom knjigom!

Pročitajte još

Pozdrav osmašima

Pozdrav osmašima

Dragi naši učenici 8. razreda,generacija 2018. - 2026., bili ste posebna djeca i nedostajat ćete u učionicama i hodnicima naše škole!Putovali smo zajedno na vašem putu odrastanja i prebrodili brojne teškoće!Svatko od vas ostavio je neizbrisiv trag u našoj školi koji...

Skip to content