Datum objave: 21. studenoga 2025.
Kategorija: Čestitamo! | Naslovnica

Bravo!

Naši bistrići, Ema Botički i Ante Depikolozvane iz 4. razreda, prošli su na višu razinu SUDOKU natjecanja, na regionalnu razinu. Čestitamo i njihovom mentoru, učitelju Višeslavu Račiću!
Poseban pljesak za Emu koja je drugu godinu zaredom postigla ovaj lijepi uspjeh!

Pročitajte još

Pozdrav osmašima

Pozdrav osmašima

Dragi naši učenici 8. razreda,generacija 2018. - 2026., bili ste posebna djeca i nedostajat ćete u učionicama i hodnicima naše škole!Putovali smo zajedno na vašem putu odrastanja i prebrodili brojne teškoće!Svatko od vas ostavio je neizbrisiv trag u našoj školi koji...

Skip to content