Datum objave: 11. listopada 2025.
Kategorija: Naslovnica

Putevima Domovinskog rata

Danas su učenici viših razreda sudjelovali na cjelodnevnom izletu pod nazivom “Putevima Domovinskog rata” u Zapadnu Slavoniju, u suorganizaciji s Udruga branitelja općine Marija Gorica.
Posjetili smo Geo info Centar Papuk, crkvu Majke Božje Voćinske i spomen obilježja poginulim hrvatskim braniteljima i civilima Voćina, Kusonja, Pakraca i Lipika.
Nakon izleta na Banovinu 2022., u Spomen – područje Barutana, Bjelovar 2023. i u Muzej Domovinskog rata u Turnju 2024., ovo nam je četvrti izlet posvećen Domovinskom ratu pod pokroviteljstvom Ministarstva hrvatskih branitelja, Zagrebačke županije i Općine Marija Gorica. Pogledajte fotografije!

Pročitajte još

Pozdrav osmašima

Pozdrav osmašima

Dragi naši učenici 8. razreda,generacija 2018. - 2026., bili ste posebna djeca i nedostajat ćete u učionicama i hodnicima naše škole!Putovali smo zajedno na vašem putu odrastanja i prebrodili brojne teškoće!Svatko od vas ostavio je neizbrisiv trag u našoj školi koji...

Skip to content