Datum objave: 18. travnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

17. županijsko natjecanje ROBOKUP 2024. Zagrebačke županije

Susjedna OŠ Ivane Brlić – Mažuranić u suradnji s Udrugom Regoč, Hrvatskom zajednicom tehničke kulture i Zajednicom tehničke kulture Zagrebačke županije organizirala je županijsko natjecanje 17. Robokup 2024. za učenike osnovnih škola Zagrebačke županije. 
Prvo mjesto osvojili su robotičari iz Velike Mlake, drugo mjesto je pripalo je našoj ekipi – OŠ Ante Kovačića iz Marije Gorice, a treće mjesto osvojili su robotičarke Luke.
Čestitamo našim robotičarima Antoniju, Josipu i Frani i njihovom mentoru, učitelju  Igoru Jurišiću.❤️

Pročitajte još

Pozdrav osmašima

Pozdrav osmašima

Dragi naši učenici 8. razreda,generacija 2018. - 2026., bili ste posebna djeca i nedostajat ćete u učionicama i hodnicima naše škole!Putovali smo zajedno na vašem putu odrastanja i prebrodili brojne teškoće!Svatko od vas ostavio je neizbrisiv trag u našoj školi koji...

Skip to content