Natječaj za popunjavanje radnog mjesta - KUHAR/ICA - zapošljavanje do 60 dana

Na temelju članka 107.  Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08-64/20), OŠ Ante Kovačića, Marija Gorica, raspisuje

za popunu radnog mjesta

KUHAR/ICA– 1 izvršitelj, na određeno, puno radno vrijeme – zapošljavanje do 60 dana zbog poslova koji ne trpe odgodu.

Opći uvjeti:

- sukladno čl. 105. i 106.  Zakona o odgoju  i  obrazovanju   u  osnovnoj i srednjoj školi,

- sukladno čl. 7.  Pravilnika o djelokrugu rada tajnika te administrativno-tehničkim i pomoćnim poslovima koji se obavljaju u osnovnoj školi (NN 40/14)

- SSS, KV -  kuhar/ica

- položen tečaj higijenskog minimuma – poželjno, ali nije uvjet.

Obvezna dokumentacija:

- prijava na natječaj vlastoručno potpisana,

- životopis,

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi (svjedodžba/diploma),

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ne starije od 6 mjeseci od dana objave natječaja,

- potvrdu o evidentiranom radnom stažu ako ga kandidat ima, elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

Priložene isprave dostavljaju se u neovjerenom presliku uz obvezu kandidata da nakon izbora dostavi izvornike isprava.

Kandidati koji ostvaruju pravo na prednost pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji, uz prijavu na javni natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine, broj 157/13. i 152/14.) dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i dokaz o invaliditetu.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju članka 48.f Zakona o zaštiti civilnih i vojnih invalida rata (Narodne novine, broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03 i 148/13) dužan je uz prijavu priložiti sve dokaze o ispunjavan ju traženih uvjeta, potvrdu o statusu vojnog/civilnog invalida rata i dokaz o tome na koji je način prestao radni odnos.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Zaprimljenu dokumentaciju ne vraćamo kandidatima. Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Kandidati će biti obaviješteni o rezultatima  izbora u roku od 30 dana od isteka roka za podnošenje prijava na web stranici škole.

Prijave se dostavljaju na adresu Škole, s naznakom „za natječaj“ u roku 8 dana od dana objave zemaljskom poštom ili osobno uz prethodnu najavu na broj 01-3396-987.

Termin održavanja intervjua objavit će se na web stranici škole najmanje 3 dana prije održavanja istog. Kandidati se neće posebno pozivati te ukoliko se netko od odabranih kandidata ne dođe na intervju smatrat će se da su odustali od prijave.

Prijavom na natječaj kandidat je suglasan sa obradom, korištenjem i objavom osobnih podataka koji su nužni u svrhu postupka zapošljavanja.

Jasna Horvat

objavio: Nikolina Malnar   datum: 13. 11. 2020.