Svjetski dan kazališta
Autor: Sabina Rubinić, 26. 3. 2021.

Iako zbog epidemioloških mjera nismo u mogućnosti posjetiti kazalište, obilježili smo Svjetski dan kazališta.
Od utorka do danas svi razredni odjeli naše škole pogledali su po jednu predstavu
Učenici razredne nastave pogledali su predstavu Zamisli koja se "bavi se maštom i kreativnošću, istražuje mehanizme
maštanja, pokazuje djeci razne načine na koje mogu maštati i ohrabruje ih da misle svojom glavom, da se usude biti drugačiji"
Peti i šesti razredi gledali su predstavu #generacija o utjecaju tehnologije na odrastanje i kvalitetu i način života.
Drugačiji, predstava koju su gledali učenici sedmih i osmog razreda, o prihvaćanju "onih koji su drugačiji od nas i prihvaćanjem samoga sebe kad si drugačiji od ostalih".