10. rođendan škole

Naša je škola 6. lipnja proslavila svoj 10. rođendan na najljepši mogući način - veselo i svečano, uz mnogo dobre glazbe, plesa i mnogo (o)smijeha.

U foto-galeriji možete pogledati što su to sve priredila djeca sa svojim učiteljima, a ovdje smo posebno izdvojili učenike koji su pohvaljeni zbog učenja i vladanja te one koji su se istaknuli na određenim natjecanjima i susretima.

Opet zahvaljujemo Općini Marija Gorica i načelnici Marici Jančić koja je i ove godine podijelila darove učenicima i učiteljicama koji su to posebno zaslužili.

Pohvaljeni učenici za učenje su:

1. r. - Frane Depikolozvane

2. r. - Paula Pavić

3. r. - Mia Kukolj

4. r. - David Jakševac

5. r. - Matej König

6. r. - Nika Pernar

7. r. - Luka Šuster

8. r. - Josip Pušić

Učenici pohvaljeni za vladanje:

1. r. - Marko Jakovina

2. r. - Maja Kovačić

3. r. - Valentina Rupčić

4. r. - Klaudija Kralj

5. r. - Katarina Plečko

6. r. - Bruno Štros

7. r. - Nela Valenčak

8. r. - Matea Knežić

Posebno je nagrađena učenica 4. r., Petra Žagmešter, koja je sudjelovala na Županijskom Lidranu sa svojim monološkim nastupom.

Nagrađeni su i Mihaela Magdić (2. r.) i Matej König (5. r.) koji su ove godine dospjeli u 10 posto najuspješnijih matematičara Hrvatske (na natjecanju Klokan bez granica).

Luka Ivčetić iz 2. r., Nikolina Dojčić i Petra Tašić iz 4. te Filip Majerić iz 5. r. pohvaljeni su za literarne radove na Poetskim susretima djece grada Zaprešića, a Lucija Banožić iz 7. r. osvojila je 3. nagradu za svoju pjesmu!

U zborniku 31. dana Ante Kovačića i 29. susreta Ivice Kičmanovića našli su se likovni radovi Mie Botički i Petre Tašić (4. r.) te litararni radovi Marte Fakin, Frana Krpelnika i Mateja Königa iz 5. r.

Nagrađene su i sedmašice Lucija Kačić-Alesić i Lana Pernar za sudjelovanje na Županijskoj smotri zadruga i županijskoj razini natjecanja „Čitanjem do zvijezda“ (tu im se pridružila i Paulina Pernar).

Osmaši Petar Frkanec i Juraj Pavlović nagrađeni su za osvojeno 1. mjesto u kvizu održanom u Vukovaru.

Do županijskih razina međuškolskih natjecanja došli su učenici:

Matej König (5. r.) iz tehničke kulture, Luka Šuster (7. r.) iz kemije i Matea Knežić (8. r.) iz engleskog jezika.

Učenica generacije (i dobitnica bicikla) zasluženo je osmašica Matea Knežić.

Čestitamo svim učenicima na uspjesima kao i njihovim mentoricama bez kojih ne bi bilo takvih postignuća.

Možemo samo poželjeti da nam i idući rođendan škole protekne u ovako slavljeničkom raspoloženju...

objavio: Maja Kralj   datum: 9. 6. 2017.