Poletimo zajedno u nove avanture!

Ponosni smo, sretni i uzbuđeni što smo spremno dočekali još jedan početak nastavne godine u kojoj ćemo, dan po dan, napredovati zajedno!
Hvala vam svima koji ste zajedno s nama uložili znatne napore kako bi naš početak bio što ugodniji, ljepši i kvalitetniji.
Posebno se radujemo dvadeset i jednom učeniku 1. razreda koje smo danas prvi puta dočekali u našoj školi, kao i svih sto pedeset učenika u devet razrednih odjela! Rastemo!
Učenicima prvoga razreda stariji su učenici svojim programom iskazali dobrodošlicu, načelnica Marica Jančić darivala ih je setom pribora za likovnu kulturu (hvala Općina Marija Gorica!), učiteljica Snježana Vranješ - Požgaj razveselila ih je lijepo uređenom učionicom, učiteljica Josipa upoznala ih je s Produženim boravkom, a kuharica Danijela ispekla im je palačinke!
Od danas, svi zajedno krećemo u otkrivanje novih vidika, znanja i prijateljstva! heart

Svakako pogledajte fotografije na školskoj Facebook stranici!

objavio: Administrator   datum: 6. 9. 2021.