OBAVIJESTI UZ POČETAK ŠKOLSKE GODINE 2021./2022.

Poštovani roditelji, dragi naši učenici,

nastava u Osnovnoj školi Ante Kovačića počinje 6. rujna u 8 sati za sve učenike od 2. do 8. razreda, a za učenike 1. razreda u 9 sati.
Povratak kućama je u 10, 15 sati.

Nastava će se i ove školske godine odvijati u jednoj smjeni. Prvoga nastavnoga dana sve učenike će na školskim klupama dočekati udžbenici te vas molimo da ponesete u školu školske torbe i papuče.

Prvi dan nastave razrednici će učenicima prenijeti sve obavijesti vezane uz organizaciju nastave u doba pandemije.

Tijekom dolaska u školu i povratka kućama autobusom svi učenici moraju nositi zaštitne maske i pridržavati se distance. Za vrijeme boravka u školi maske nose samo učenici predmetne nastave.

Vozni red za dolazak u školu:
Redovna linija:
7:15 polazak iz Zaprešića za Trstenik
7:40 polazak iz Žlepca
Školski autobus:
Napomena: Od 6. rujna školski autobus vozi kroz Ulicu Ante Kovačića u Oplazniku i Bijeloj Gorici i kroz Ulicu Stjepana Glogovića na Svetom Križu (Ranč).
7:10 iz Kraja Gornjeg i Ulice Ante Kovačića
7:25 iz Kraja Donjeg
7:45 iz Svetoga Križa – Glogovićeva ulica
7:50 Sveti Križ kod crkve
Vozni red za odlazak iz škole:
Redovna linija:
9:50 za Žlebec
10:10 za Trstenik
Školski autobus:
10:15 ispred škole

Od utorka, 7. rujna, školski autobus vozi po uobičajenom voznom redu.
Učenici prvog razreda dolaze u školu u 9 sati u pratnji roditelja i odlaze u sportsku dvoranu. Potrebno je donijeti praznu školsku torbu zbog preuzimanja udžbenika i papuče (koje ostaju u školskom ormariću), a roditelji moraju nositi masku.
Prilikom susreta dobrodošlice načelnica Marica Jančić tradicionalno će darivati učenike s kutijama za Likovnu kulturu.

Do 10,15 sati, dok učenici budu u učionici sa svojim učiteljicom, roditelji će se ispred škole moći družiti uz kavu i sokove, a pridružit će im se i ravnateljica i pedagoginja.

Prehrana u školskoj kuhinji počinje s radom od utorka, 7. rujna.
Produženi boravak počinje s radom također u utorak, 7. rujna od 11, 30 sati do 17 sati.

Svetu misu Zaziv Duha Svetoga za početak školske godine služit će vlč. Stjepan Barić u Župnoj crkvi Blažene Djevice Marije od Pohođenja, u nedjelju, 12. rujna, u 11 sati. Na svetu misu djeca će doći u pratnji svojih roditelja, vjeroučiteljica i djelatnika škole.

Radujemo se susretu i s veseljem vas očekujemo u novoj školskoj godini!
Vaša ravnateljica Jasna Horvat

objavio: Nikolina Malnar   datum: 2. 9. 2021.